• 01_szkola.jpg
  • 02_szkola.jpg
  • 03_szkola.jpg

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I - II liceum odbędzie się:

23.06.2017 r. (piątek) o godz. 8:00 na sali gimnastycznej,

- Msza Św. w kościele MBCz w Wołominie o godz. 09:30

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

W imieniu Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej przekazujemy list, w którym Minister informuje o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji. Zapraszamy rodziców do zapoznania się z jego treścią - link do listu 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 kl. III - galeria

Czytaj więcej...

Wielki Test z Historii Wołomina

14 maja 2017 r. o godz. 16.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wołominie odbędzie się Wielki Test z Historii Wołomina.

Organizatorami Testu są: stowarzyszenie "Wspólnota Pokoleń", Urząd Miejski w Wołominie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie. Honorowy patronat nad Testem objęła burmistrz Wołomina, p. Elżbieta Radwan.

Aby wziąć w nim udział, należy mieć ukończone 13 lat i zarejestrować się na stronie: ankietaplus.pl

Czytaj więcej...

Stypendia dla absolwentów szkoły

Rada Miejska w Wołominie w dniu 28 listopada 2012 roku Uchwałą Nr XXI-105/2012 określiła zasady udzielania jednorazowych stypendiów dla wybitnie uzdolnionych absolwentów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgminazjalnych, zamieszkałych na stałe na terenie Gminy Wołomin. Szczegółowe zasady przyznawania tychże stypendiów zostały określone w regulaminie stanowiącym Załącznik nr 1, a wzór wniosku w Załączniku nr 2 do ww. uchwały.

Czytaj więcej...

Akcja „Polacy Kresowym Straceńcom”

W czwartek 6 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się X Jubileuszowe przekazanie paczek Wielkanocnych zbieranych dla Kombatantów i ich rodzin z Kresów Wschodnich II RP organizowane przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK. Ufundowaliśmy 20 paczek żywnościowych za kwotę przekraczającą 1800 zł.

Czytaj więcej...

Kultura Indian Ameryki Północnej

Dnia 25 kwietnia 2017 r. w ramach lekcji WOK mieliśmy spotkanie z kulturą Indian Ameryki Północnej.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty dla Gimnazjalistów

11 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów ze szkół gimnazjalnych chcących kontynuować naukę w naszym Liceum.

Czytaj więcej...

Giełda Szkół Ponadgimnazjlanych

Dnia 7 kwietnia 2017 roku byliśmy obecni na Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie.

Czytaj więcej...

III Liceum Ogólnokształcące
im. Jana Pawła II w Wołominie
ul. Kazimierza Wielkiego 1,
05-200 Wołomin
tel./fax: 22 787 65 47 i 48;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.